Poštovani roditelji,
zahtjev za upis te ostalu dokumentaciju možete predati u tajništvo ili računovodstvo Vrtića u redovito radno vrijeme 07-16 sati od 02.-12.05.2017. Prilikom predaje zahtjeva  dobit ćete termin za inicijalni razgovor na koji dolazite s djetetom te popunjenim Inicijalnim obrascem koji se nalazi u prilogu. Nakon obavljenih svih razgovora komisija donosi odluku te će rezultati upisa biti objavljeni na  ulaznim vratima vrtića 30.05.2017. od 15 sati.

Nezadovoljan roditelj ili skrbnik rezultatom upisa može podnijeti žalbu upravnom vrijeću do 16.06.2017. Odgovor na žalbu slijedi u roku 15 dana od dana isteka roka za žalbu.

O zahtjevima za upis djece odlučuje komisija za upis djece, kako u redovnom upisnom roku, tako i tijekom pedagoške godine 1. i 15 u mjesecu. Djeca koja nisu primljena u redovnom upisnom roku ili djeca čiji su zahtjevi za upis predani nakon upisnog roka bit će primljena ukoliko se oslobodi odgovarajući broj mjesta u odgojno-obrazovnim skupinama tijekom pedagoške godine.

Molimo roditelje, koji su predali zahtjev za upis djece, a nisu primljeni nakon redovnog upisnog roka ili su predali zahtjev nakon roka, da iza svakog 1. i 15. u mjesecu, odnosno nakon održanih komisija za upis djece, nazovu na navedene brojeve vrtića kako bi dobili informaciju da li je dijete primljeno

Priloženi dokumenti:

OBAVJEST O UPISU 2017./2018.

ZAHTJEV ZA UPIS 2017./2018.

ZAHTJEV ZA UPIS U PROGRAM PREDŠKOLE 2017./2018.

OBRAZAC ZA INICIJALNI RAZGOVOR