Poštovani roditelji,
zahtjev za upis te ostalu dokumentaciju možete predati u tajništvo ili računovodstvo Vrtića u redovito radno vrijeme 07-16 sati . Prilikom predaje zahtjeva  dobit ćete termin za inicijalni razgovor na koji dolazite s djetetom te popunjenim Inicijalnim obrascem koji se nalazi u prilogu. Nakon obavljenih svih razgovora komisija donosi odluku te će rezultati upisa biti objavljeni na  ulaznim vratima vrtića .

Nezadovoljan roditelj ili skrbnik rezultatom upisa može podnijeti žalbu upravnom vrijeću. Odgovor na žalbu slijedi u roku 15 dana od dana isteka roka za žalbu.

O zahtjevima za upis djece odlučuje komisija za upis djece, kako u redovnom upisnom roku, tako i tijekom pedagoške godine 1. i 15 u mjesecu. Djeca koja nisu primljena u redovnom upisnom roku ili djeca čiji su zahtjevi za upis predani nakon upisnog roka bit će primljena ukoliko se oslobodi odgovarajući broj mjesta u odgojno-obrazovnim skupinama tijekom pedagoške godine.

Priloženi dokumenti:

OBAVIJEST O UPISU - objekt VRBANI III, Kuzminečka 12

ZAHTJEV ZA UPIS -objekt VRBANI III, Kuzminečka 12

OBAVJEST O UPISU 2017./2018.

ZAHTJEV ZA UPIS 2017./2018.

ZAHTJEV ZA UPIS U PROGRAM PREDŠKOLE 2017./2018.

OBRAZAC ZA INICIJALNI RAZGOVOR