Upute za roditelje koji imaju potrebu zbrinjavanja djece u vrtić

Dječji vrtić "Bajka"
Zagreb, Zorkovačka 8
21.05.2020.

Temeljem Uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za sprječavanje i suzbijanje epidemije covid-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi od 25.05.2020.

OBAVIJEST ZA RODITELJE

Poštovani roditelji,

prije ponovnog uključivanja djeteta u  DV Bajka od 25.05.2020., potrebno je pročitati Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije covid-19 vezano za rad predškolskih ustanova i razrednu nastavu od 1. do 4. razreda te posebne razredne odjele i rad s djecom s teškoćama koja imaju pomoćnika u nastavi  kao i Upute za roditelje prije polaska djeteta u vrtić.

Ukoliko imate potrebu za dovođenjem djeteta u vrtić, zbog organizacije rada potrebno je prije dovođenja djeteta u vrtić mailom najaviti dolazak na mail adresu objekta koje dijete pohađa:

Centralni objekt (adresa: Zorkovačka 8) – bajka.centar@gmail.com

Područni objekt Ciglenica (adresa: Humska 1) – bajka.ciglenica@gmail.com

Područni objekt Vrbani (adresa: Kuzminečka 12) – bajka.vrbani@gmail.com

Područni objekt Selska (adresa: Selska 95) – bajka.selska@gmail.com

Područni objekt Pongračevo (adresa: Opatijski trg 9) – bajka.opatijski@gmail.com

S poštovanjem,

Marina Lujić, mag.praesc.educ.