Predupis

RODITELJIMA, ODNOSNO SKRBNICIMA DJECE
O MOGUĆNOSTI PREMJEŠTAJA DJETETA/CE U VRTIĆ PREMA MJESTU STANOVANJA
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2017./2018.

Roditelj, odnosno skrbnik djeteta koji ima upisano dijete/cu u Dječjem vrtiću Bajka, a ne odgovara mu po mjestu stanovanja, ima mogućnost premještaja djeteta/ce u vrtić blizu mjestu stanovanja.

Zainteresirani roditelji, odnosno skrbnici pisanu zamolbu o potrebi premještaja djeteta/ce u drugi vrtić trebaju predati u periodu od 20. do 31. ožujka 2017. godine u vrtiću koje dijete pohađa. Prednost za premještaj ostvaruju roditelji, odnosno skrbnici čije se mjesto stanovanja nalazi izvan gradske četvrti u kojoj djeluje vrtić koji pohađa dijete/ca.

Komisija za upis djece rješavati će zamolbe roditelja, odnosno skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Bajka i kriterijima za prednost pri upisu djeteta/ce: roditelja invalida Domovinskog rata, oba zaposlena roditelja, koje živi samo s jednim zaposlenim roditeljem, samohranog zaposlenog roditelja, u udomiteljskoj obitelji, bez roditelja ili bez odgovarajuće roditeljske skrbi, iz obitelji s troje ili više malodobne djece, u godini prije polaska u osnovnu školu, roditelja koji primaju doplatak za djecu, koja imaju teškoće u razvoju ako postoje uvjeti za njihovu integraciju u redovite programe, te koja žive u težim socijalnim i zdravstvenim prilikama.

RAVNATELJ/ICA

Vesna Hrvoj